Piekary Śląskie 2017

 
główna  
Sybilla Golec Zapraszamy do studiowania strony Sybillianizmu

Tutaj znajdziemy dużo informacji bieżącej i archiwalia

UWAGA
ilość materiałów jak sama Sybilla - nie do opanowania)
CDA
Krótka prezentacja
Sybillianiści i przyjaciele
Michał Ogiński Michał Ogiński

Zapraszmy na strony własne und guglowskie obrazken
jak i udział na stronach Sybillianizmu - bieżące i archiwum
Sylwia Gromacka-Staśko

 

Sylwia Gromacka-Staśko

Facebook und guglowkie obrazken

mieszka w małej miejscowości w Droszkowie pod Zieloną Górą /winnym grodem/.Prowadzi maleńką pracownie plastyczno- dekoracyjną. Jej styl stał się rozpoznawalny, gdyż obrazy jej autorstwa są bardzo kolorowe, bajkowe ,przerysowane ,pełne magii. Jej dzieła maja dużo pozytywnej energii co czyni je wyjątkowe i czytelne dla odbiorcy zarówno małego jak i dużego .Jest to sztuka prosta z serca intuicji ,z bardzo prostej kreski wypełniona kolorami tęczy, jest dziecinna i szczera po prostu jest to SZTUKA NAIWNA Sylwi mówi o sobie: Kocham ludzi ,szczerych wesołych i uwielbiam tworzyć dla nich ,ale potrafię też rozweselić nią smutasów i dlatego KOCHAM malować ,tworzyć ,dzielić się z innymi Sztuka jest dla mnie bardzo ważna jest mi potrzebna jak powietrze by trwać ,być żyć dzielić się z nią z innymi i czerpać ogromną radość z niej .Wierze że talent i manualność jest dla mnie wielki darem jaki otrzymałam .za jaki jestem wdzięczna.

Katarzyna Karkoła

 

Katarzyna Karkoła

gugiel

mieszkanka Brzozowic-Kamienia swoją przygodę z malarstwem rozpoczęła rok temu, a już uczestniczyła w kilku wystawach zbiorowych w Polsce i międzynarodowej w Czeskiej Kutnej Horze. Brała udział w plenerach malarskich na których poznawała tajniki sztuki od swoich przyjaciół malarzy, z trójką z nich zaprezentuje swoje prace na tutejszej wystawie. Od dzieciństwa marzyła o malowaniu, odwiedzała liczne galerie i wystawy podziwiając prace artystów, teraz sama maluje. Jest członkiem stowarzyszeń „Barwy Śląska” oraz Artystów Śląskich STAŚ.

 

Edward Czech

Edward Czech

jest mieszkańcem Siemianowic Śląskich.. Ze sztuką związany jest od najmłodszych lat. Maluje wyłącznie w technice olejnej, a jego malarstwo cechuje się znaczną różnorodnością tematów. Jak sam o sobie mawia w swoim malarstwie próbował wzorować się na wielu wybitnych artystach. I tak we wczesnym okresie swojej twórczości był to Pablo Picasso, później Vincent van Gogh, a obecnie skłania się ku wielkim impresjonistom i w tym kierunku sztuki czuje się najlepiej. Uczestniczył w wielu wystawach i konkursach na których wielokrotnie był nagradzany. Jest członkiem stowarzyszenia „Barwy Śląska